od 7 788 Kč
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Baarerstrasse 50, Zug
Poloha
Perfektní pro větší skupinu cestujících: Apartmán «OCTO Apartments» se nachází v Zug. Tento apartmán se nachází v centru města. Před spaním se můžete projít po hlavních památkách města . Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmán. — Swiss Transportation Museum, Lake Zurich a Lion Monument.
V apartmánu
Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Chcete vyrazit na výlet? Obraťte se na přepážku s nabídkou výletů apartmán. Zaměstnanci společnosti apartmán pro vás objednají transfer. Přístupné pro hosty se zdravotním postižením: Do vyšších pater se dostanou pomocí výtahu.
Hosté mohou využít také tyto služby: prádelna, čistírna a bezpečnostní schránka.
Vybavení pokojů
V pokoji je pro vás k dipozici televize. Vybavení pokoje závisí na jeho kategorii.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ J
230 V / 50 Hz
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Hotely ve Švýcarsku mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel. Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registered service mark in the European Union