Ca' Nadia

7.1 kmod centra grada

od 9.691 RSD

  • Ca' Nadia
  • Ca' Nadia
  • Ca' Nadia
  • Ca' Nadia
  • Ca' Nadia
  • Ca' Nadia
  • Ca' Nadia
10
Fantastično

Popularni sadržaji

  • Besplatan internet
  • Parking

Lokacija

  • Bosco dell'Osellino • 2.6 km
  • San Giuliano Park • 2.8 km
  • Forte Bazzera • 3.0 km
  • Venice Marco Polo Airport • 3.6 km
  • Municipal Tower of Mestre • 4.0 km

Raspoložive sobe

Unesite datume putovanja i prikazaćemo vam trenutne cene

Nije odabran nijedan datum

Ako još uvek nemate tačne datume, izaberite približne dane kako biste videli približne cene.

Lokacija

Via dei Rododendri 9/A, Venecija

  • Turistička mesta
  • Bosco dell'Osellino • 2.6 km
  • San Giuliano Park • 2.8 km
  • Forte Bazzera • 3.0 km
  • Municipal Tower of Mestre • 4.0 km
  • Piazza Ferretto • 4.1 km
  • Toniolo Theatre • 4.2 km
  • Villa Salus Hospital • 4.8 km
  • Porto Marghera • 5.1 km
  • Ca' Noghera Casino of Venice • 5.8 km
  • Santa Maria Gloriosa dei Frari • 6.9 km
  • Aerodromi
  • Venice Marco Polo Airport • 3.6 km
  • Treviso Airport • 19.0 km

Opis apartmana

U apartmanu

Besplatan bežični internet u smeštajnom objektu pomoći će Vam da uvek budete onlajn. Ako putujete kolima, postoji parking zona.

Bitni podaci o apartmanu

Tip električnih utičnica

Tip C utičnica

230 V / 50 Hz

Tip C utičnica

(sa uzemljenjem)

230 V / 50 Hz

Tip L utičnica

230 V / 50 Hz

Broj soba

6soba

Sadržaji i usluge

Opšte

  • Hotel za nepušače
  • Vrt
  • Nema lift
  • Recepcija

Internet

  • Besplatan WiFi

Parking

  • Parking

Kućni ljubimci

  • Kućni ljubimci nisu dozvoljeni

Uslovi smeštaja

Prijava i odjava
Prijava
Posle 16:00
Odjava
Do 10:00

Uslovi smeštaja

Prijava i odjava
Prijava
Posle 16:00
Odjava
Do 10:00

Dodatne informacije

U skladu sa Institucionalnim pravilnikom i pravilima koja uređuju naknadu za pristup, sa ili bez usluge prevoza, Veneciji i malim ostrvima Venecijanske lagune, dodatna naknada se naplaćuje dnevnim turistima koji ne noće ali planiraju da posete istorijski centar od petka do nedelje ili na državne praznike, od 08:30 do 16:00. Tarifa varira od 5,00 do 10,00 EUR dnevno, u zavisnosti od datuma rezervacije. Nakon uplate, turisti moraju imati potvrdu kod sebe. Od plaćanja ove naknade oslobođene su osobe mlađe od 14 godina, rezidenti Venecije i regije Veneto kao i osobe koje rade ili studiraju u Veneciji. Gosti koji noće u Veneciji su takođe oslobođeni plaćanja ove tarife ali moraju platiti boravišnu taksu u smeštajnim objektima.
Naknada za čišćenje nije uključena u cenu rezervacije i plaća se posebno u hotelu.
U hotelima u Italiji može biti naplaćena naknada za obaveznu gala večeru. Za više informacija gosti treba da kontaktiraju direktno hotel.
Guests are required to show a photo identification and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. This property will not accommodate hen, stag or similar parties. In response to Coronavirus (COVID-19), additional safety and sanitation measures are in effect at this property. A surcharge of EUR 20 applies for arrivals after check-in hours. All requests for late arrival are subject to confirmation by the property.

Plaćanje

U apartmanu
  • Gotovinom u valuti apartmana - EUR
  • Karticom
    card-logo
Na veb-sajtu

Prilikom onlajn rezervacije neke tarife je moguće platiti karticom. Rezervaciju možete platiti promotivnim kodom ukoliko ga imate.

Za korporativne klijente

Ako želite da platite narudžbenicu preko računa kao pravno lice, molimo Vas da pošaljete mejl na [email protected]

Saznaj više