od 29.745 RSD
Odlično
971 recenzijaŠik hotel sa ljubaznim i uslužnim osobljem, pogotovu jednim recepcionarom Japancem. Hotel se nalazi na idealnoj lokaciji u odnosu na železničku stanicu, ali je deo grada pomalo ofucan na nekim mestima. Uživali smo u našem boravku. Međutim, stil je važniji od praktičnosti jer su sobe uređene u skladu sa temom putovanja. Dizajner je više vodio računa o izgledu nego o korisnosti uređaja i nameštaja. Dekoracija je sveža i živopisna i u skladu sa temom putovanja. Ali tema i boje možda nisu u skladu sa svačijim ukusom. Prednosti: veoma čisto, a kvalitet posteljine i peškira, koji su redovno menjani, u principu je bio dobar . Proizvodi „Occitane“ su obezbeđeni u neograničenim količinama. Dobro klimatizovano. Veliki udoban krevet. Dobar vaj-faj. Osoblje je uslužno i ljubazno. Preporučili su dobre restorane. Možete se ugodno prošetati do većine delova Nice. Na osnovu našeg iskustva, ovo je u principu jedan od boljih hotela u Nici. Mane: izgleda da je stil (soba 209) važniji od praktičnosti. Na primer, ormari i police za stvari su u obliku kofera čije šu ručkice lažne. Ovo znači da nema fioka i da nema dovoljno prostora za kačenje stvari. Nema fioka ni u stolovima niti ormanima. Dva ormana imaju mesta za samo 5 vešalica, što ograničava boravak na dva-tri dana. Ovako uređena soba, sa temom kofera, podrazumeva i da je broj utičnica ograničen i da su one često nepristupačne. Na primer, nema utičnica pored radnog stola (kofera), tako da se laptopovi/tableti ne mogu tu puniti/ koristiti! Postoji fen za kosu, ali nema utičnice pored ogledala! Postoje ukupno samo dve utičnice pored kreveta i teško je dospeti do njih. Nema dovoljno mesta za lične stvari ni u kupatilu niti u sobi. Osvetljenje je malo neadekvatno, posebno u kupatilu koje je u tamnijim bojama. Ograničen broj kanala na engleskom jeziku. Reklamirali su Bi-Bi-Si, ali nije bio dostupan. Si-En-En vam posle određenog vremena dosadi!
Unesite datume putovanja i prikazaćemo vam trenutne cene
Nije odabran nijedan datum
Ako još uvek nemate tačne datume, izaberite približne dane kako biste videli približne cene.
19 Avenue Durante, Nice
U hotelu
Možete svratiti do bara. Možete svratiti do restorana. Besplatan bežični internet u smeštajnom objektu pomoći će Vam da uvek budete onlajn. Ako putujete kolima, postoji parking zona.
Sadržaji jedinice
Kako biste lepo odmorili nakon dugog dana ovo imate u sobi: tuš, TV, mini bar i bademantil. Opremljenost sobe zavisi od same kategorije sobe.
Bitni podaci o hotelu
Tip električnih utičnica
Tip E utičnica
230 V / 50 Hz
Broj soba i spratova
naplaćuje se posebno
naplaćuje se posebno
naplaćuje se posebno
naplaćuje se posebno
naplaćuje se posebno
naplaćuje se posebno
Prijava |
---|
Posle 15:00 |
Odjava |
---|
Do 11:00 |
Prijava |
---|
Posle 15:00 |
Odjava |
---|
Do 11:00 |
City tax: EUR 2.20 per day per guest. The tax must be paid upon arrival, it is not included in the price of the reservation. |
Prilikom onlajn rezervacije neke tarife je moguće platiti karticom. Rezervaciju možete platiti promotivnim kodom ukoliko ga imate. |
Ako želite da platite narudžbenicu preko računa kao pravno lice, molimo Vas da pošaljete mejl na [email protected]
Odlično
Na osnovu 971 recenzije gostiju širom sveta.
1 recenzija je dostupna na Vašem jeziku
Čistoća
8,9
Sredstva za higijenu
Lokacija
8,7
Obroci
10
Cena/Kvalitet
8,8
Soba
8,5
Usluga
8,9
Wi-Fi kvalitet
10
Oznaka usluge registrovana u Evropskoj uniji