vanaf € 79
Goed
772 reviewsEnorm mooie locatie, vanaf het zwembad kan je zo het strand op. Het ligt niet in het drukke centrum van Salou waardoor je rustiger kan genieten van de omgeving, in Salou centrum is het namelijk enorm druk. Als je naar Salou centrum wilt ben er zo met de taxi of lopend langs de zee. Er zitten lekkere restaurants in de buurt van dit hotel. Wij hadden all inclusieve geboekt, zeker een aanrader. Alle maaltijden waren goed, niet enorm gevarieerd maar wel lekker en genoeg keus. De alcohol was bij all inclusieve gratis waaronder de cocktails, dit heb ik nog nooit meegemaakt, blij verrast. De kamer was simpel en een beetje oudbollig, dit was echter niet erg want het was functioneel en alsnog fijn. Een bad met douche en een fijn matras. Ook hadden we een balkon waar we ons graag even terugtrokken. De schoonmaak was er dagelijks en hielpen vriendelijk als we alleen even nieuwe handdoeken wouden. De enige minpunten waren dat de wifi slecht is op de kamers (wel goed in de hal bij de receptie) en dat niet alle medewerkers aardig waren. Echter zagen we veel medewerkers vele uren en dagen daar staan, dus kon ik dit niet wel begrijpen. Ik las enorm veel negatieve recensies over dit hotel, in mijn ogen totaal niet terecht. Optimaal genoten hier. Zou hier zeker terugkomen. Aanrader: op 10 minuten lopen is een ander strand waar je kan leren duiken, heel mooi en leuk!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Carrer Cala de la Font, 1, Tarragona, Salou
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Drink een kop koffie in het café en wie weet is het wel de beste kop koffie van de stad. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
Jaar van renovatie
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Front desk is open 24/7. The city tax does not apply to children under 17 years of age.
Late check-out is available for a fee, subject to availability.
Cash transactions at this property cannot exceed EUR 1000.00, due to national regulations; for further details, guests are kindly requested to contact the property using the information in the booking confirmation.
Only registered guests are allowed in the guestrooms.
Parking height restrictions apply. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Goed
Based on 772 reviews from guests around the world.
6 reviews are available in your language
Schoon
6,8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
6
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
6,8
Kamer
7
Service
6,7
WiFi-kwaliteit
3
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union