vanaf € 88
Heel goed
4 reviewsGuests noted:
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8,3
Locatie
9
Maaltijden
9,3
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
rayon Tuapsinskiy, poselok pensionata Nebug, liter B., Nebug
Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «Nebug Park Hotel» is gevestigd in Nebug. Dit hotel is op loopafstand van het stadscentrum gevestigd.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — Central Beach of Nebug, Tuapse city park en Agria Beach.
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Het hotel Het café is een leuke plek voor een snack. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Als je met de auto komt, kun je gratis parkeren.
De volgende services zijn ook beschikbaar voor gasten:een massageruimte. Sportliefhebbers kunnen gebruikmaken van een tafeltennisgedeelte. Je zult je niet vervelen, want bij in het hotel vind je een karaokebar en entertainment. Hier kun je jezelf trakteren op waterpret, want er iseen buitenzwembad.
Er zijn speelruimtes voor kinderen in het hotel. Ze zullen zoveel plezier hebben, dat je de avond misschien wel alleen met volwassenen moet doorbrengen. De excursiebalie van het hotel helpt je om een excursie te boeken. Je kunt je huisdier meenemen op reis. Huisdieren zijn toegestaan Om je vrij te bewegen in de stad, biedt het hotel je een transfer.
Toegankelijkheid: er is een lift. Er is voor gasten ook strijkfaciliteiten. Het personeel van de het hotel spreekt Russisch.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een tv en een badjas. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
220 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
220 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Russian citizens must have an original Russian passport upon arrival. Front desk is open 24/7. Accomodation with pets should be agreed with the hotel in advance. Only pets up to 4 kg are allowed. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union