Unesite datume putovanja i prikazaćemo vam trenutne cene
Nije odabran nijedan datum
Ako još uvek nemate tačne datume, izaberite približne dane kako biste videli približne cene.
Lokacija
Kilómetro 6 via Armenia-Pereira, Salento
Aerodromi
Matecana International Airport • 24.5 km
El Eden Airport • 24.9 km
La Nubia Airport • 47.9 km
Ibague Airport • 58.0 km
Opis hotela
U hotelu
Vreme je za dobar obrok! Svratite do restorana. Ako dolazite kolima, možete parkirati besplatno u parking zoni.
Sadržaji jedinice
Soba je udobna i ima sve što Vam je neophodno da biste odmorili nakon ispunjenog i sadržajnog dana. Ima TV. Pažnja, navedeni sadržaji možda nisu dostupni u svim sobama.
Bitni podaci o hotelu
Tip električnih utičnica
Tip A utičnica
V / 60 Hz
Tip A utičnica
(sa uzemljenjem)
V / 60 Hz
Sadržaji i usluge
Popularno
Parking
Bar ili restoran
Opšte
Usluga recepcije 24/7
Vrt
Sobe
Televizor
Obroci
Restoran
Parking
Besplatan parking
Kućni ljubimci
Kućni ljubimci nisu dozvoljeni
Uslovi smeštaja
Prijava i odjava
Prijava
Posle 14:00
Odjava
Do 14:00
Uslovi smeštaja
Prijava i odjava
Prijava
Posle 14:00
Odjava
Do 14:00
Dodatne informacije
Svi državljani Kolumbije, bez obzira na dužinu boravka, kao i svi strani državljani koji borave u zemlji najmanje 60 uzastopnih dana, u obavezi su da plate nacionalni porez na promet (19%), na iznos smeštaja tokom njihovog boravka. Strani državljani sa turističkim vizama oslobođeni su plaćanja ovog poreza. Ako poreski obveznik i drugo lice, oslobođeno od plaćanja poreza, dele istu sobu, iznos za plaćanje može biti primenjen na celu sobu.
Check-in and Check-out Times
Check-in: After 14:00
Check-out: Before 12:00
Pets
Pets are allowed
Plaćanje
U hotelu
Gotovinom u valuti hotela - COP
Na veb-sajtu
Prilikom onlajn rezervacije neke tarife je moguće platiti karticom. Rezervaciju možete platiti promotivnim kodom ukoliko ga imate.
Za korporativne klijente
Ako želite da platite narudžbenicu preko računa kao pravno lice, molimo Vas da pošaljete mejl na [email protected]