vanaf € 181
Heel goed
417 reviewsHet is een mooi hotel, goede voorzieningen en mooie kamers. Luxe voor een hotel om door te trekken. Gastheer was zeer vriendelijk. Top!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
2448 Sepulveda Boulevard, Torrance
In het hotel
Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de gratis parkeerplaats. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een parkeerplaats.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
120 V / 60 Hz
Type A
(geaard)
120 V / 60 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 16:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
Na 16:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Know Before You Go
|
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 417 reviews from guests around the world.
1 review is available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
6
Service
8
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union