från 822 kr







Mycket bra
Hotell och rum är rena och fräscha men poolen är mkt mindre än man kan tro på deras bilder, den är kanske 7 x 5 m.Restaurangen på hotellet var riktigt dålig, vi tog en middag där och inte en enda av rätterna smakade särskilt gott..
Populära bekvämligheter
Sevärdheter i närheten
Ange dina resedatum så visar vi aktuella priser
Inga datum valda
Om du inte vet de exakta datumen än, så välj ungefärliga datum för att se ungefärliga priser.
Molins 10, La Selva del Camp
Läge
Ett bra alternativ för en resa med små medel – hotell «Crisol La Selva» ligger in La Selva del Camp. Det här hotellet ligger i stadens absoluta centrum. På morgonen kan du ta en kopp kaffe och titta ut över staden genom fönstret. Du kan ta en promenad och upptäcka närområdet i hotellet. Närliggande platser: Central Park Shopping Center, Plaza Imperial Tarraco och PortAventura World.
På hotellet
Spendera en kväll i en trevlig bar med bra stämning. Du kan stanna till på restaurangen. Gratis Wi-Fi finns tillgängligt på anläggningen. Fråga efter mer information vid incheckningen. Om du reser med bil finns det en parkeringsplats.
Speciellt för turister som reser med bil finns det en avgiftsbelagd parkeringsplats. Här kan du behandla dig med vattenprocedurer, eftersom det finnsen pool och en utomhuspool. För affärsmöten finns det ett businesscenter och mötesfaciliteter. Det finns lekrum för barnpå hotellet. De kommer ha så roligt att du kanske måste tillbringa kvällen med vuxna.
Vill du åka på en utflykt? Ta hjälp av reseassistansdisken på hotellet. Du kan ta ditt husdjur med på resan. Husdjur är tillåtna mot en kostnad. Tillgänglighet för personer med funktionsnedsättning: med hissen kan de åka till de högsta våningarna. Ytterligare tjänster som hotellet erbjuder sina gäster: ett tvätteri, strykning, mangling och ett kassaskåp.
Personalen på hotellet pratar gärna med dig påEngelska, Spanska, Italienska, Tyska och Franska.
Bekvämligheter på rummet
Rummet är dekorerat i varma färger och har allt du behöver för att kunna vila efter en lång händelserikl dag. Det finns en TV. Notera att de listade tjänsterna kanske inte finns tillgängligt i alla rum.
Fakta om hotellet
Typ av eluttag
Typ C
230 V/50 Hz
Typ C
(jordad)
230 V/50 Hz
Antal rum
debiteras separat
debiteras separat
debiteras separat
debiteras separat
| Incheckning |
|---|
| Efter 15:00 |
| Utcheckning |
|---|
| Till och med 12:00 |
| Incheckning |
|---|
| Efter 15:00 |
| Utcheckning |
|---|
| Till och med 12:00 |
Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Front desk is open 24/7. |
Vissa priser kan betalas med bankkort vid bokning online. Du kan betala din bokning med en kampanjkod om du har en sådan. |
Om du vill betala som en juridisk enhet genom en banköverföring, så skicka ett e-postmeddelande till corporate@roundtrip.travel
Mycket bra
Baserat på 219 recensioner från gäster i hela världen.
1 recension är tillgänglig på ditt språk
Renlighet
8
Hygienprodukter
Läge
6
Måltider
Värde för pengarna
6
Rum
6
Service
6
Kvalitet på wi-fi
Säkra betalningar
Säkert dataskydd från ledande betalningssystem.
Registrerat varumärke i Europeiska Unionen