Om du inte vet de exakta datumen än, så välj ungefärliga datum för att se ungefärliga priser.
Läge
ulitsa Mayakovskogo, 116/2, Izberbash
Naryn-Kala Citadel66,5 km
Salta waterfall68,6 km
Makhachkala Uytash Airport32,8 km
Beskrivning om lägenheten
Läge
Passar perfekt för en stor grupp av resenärer: lägenhet «V Gorode Flat» ligger in Izberbash. Den här lägenheten ligger på gångavstånd från stadens centrum. Du kan ta en promenad och upptäcka närområdet i lägenheten — Naryn-Kala Citadel och Salta waterfall.
Fakta om lägenheten
Typ av eluttag
Typ C
220 V/50 Hz
Typ C
(jordad)
220 V/50 Hz
Tjänster och bekvämligheter
Populär
Gratis internet
Internet
Gratis internet
Villkor för boende
Incheckning och utcheckning
Incheckning
Efter 14:00
Utcheckning
Till och med 12:00
Vagga
Du måste specificera det maximala beloppet
Du måste specificera priset
Villkor för boende
Incheckning och utcheckning
Incheckning
Efter 14:00
Utcheckning
Till och med 12:00
Vagga
Du måste specificera det maximala beloppet
Du måste specificera priset
Ytterligare information
Vilka dokument som krävs vid incheckningen beror på typen av boende och gällande bestämmelser. För hotell och andra anläggningar kan ett ryskt pass, ett internationellt pass eller ett körkort accepteras. För lägenheter, servicelägenheter och andra fastigheter där incheckning eller avtalsingående sker enligt reglerna för en specifik fastighet, fastställs de dokument som krävs av fastigheten själv.
Betalning
I lägenheten
I kontanter i lägenhetens — RUB valuta
Med kort
På webbsidan
Vissa priser kan betalas med bankkort vid bokning online. Du kan betala din bokning med en kampanjkod om du har en sådan.
För företagskunder
Om du vill betala som en juridisk enhet genom en banköverföring, så skicka ett e-postmeddelande till [email protected]