od 29.358 RSD
Fantastično
4425 recenzijaMoja supruga, naša mala kćerka i ja proveli smo tri noći u hotelu Corona (od 16. do 18. jula 2014) pa je verovatno bilo tiše nego u periodu kada počinju školski raspusti. Tražili smo da budem na nekom od viših spratova i da imamo pogled na more, i to smo i dobili. Naša soba na petom spratu bila je veoma čista i prilično prostrana, čak i sa ogromnom sofom koju su doneli za našu kćerku bilo je sasvim dovoljno prostora za prolaženje kroz sobu. U sobi smo imali minibar, klimu, sef, fen, šampone itd, kao i čajnik. Svi iz osoblja su veoma učtivi i predusretljivi, i zaista smo osećali da smo dobrodošli. Lokacija hotela je izvanredna jer Vas od Starog grada deli svega pet minuta pešačenja, a plaža je odmah preko puta ulice. Sala za ručavanje na prvom spratu je postavljena na dobrom mestu, čista je i svetla, ima sa dve strane velike prozore potpuno u staklu, kroz koje se pruža fantastičan pogled na plažu i ulicu. Jelovnik je bio raznovrstan i uvek smo na njemu nalazili nešto što nam se dopada. Hrana nije bila najbolja koju smo probali u Benidormu, ali ipak je bila vrlo dobra, a cene vina su, za jedan restoran, bile povoljne. Moram još i pomenuti izvanrednu uslugu koju pruža osoblje restorana, jer oni čine boravak u ovom hotelu zaista odličnim. Jedina mana ovog divnog malog hotela jesu neuviđajni ljudi koji su rano izjutra „rezervisali“ ležaljke tako što bi preko njih stavili peškire, a potom ih ostavljali praznim tokom većeg dela dana. Odsedali smo u još dva hotela u Benidormu, ali u ovaj ćemo se verovatno vratiti, najviše zahvaljujući njegovoj lokaciji i prijateljskom osoblju.
Unesite datume putovanja i prikazaćemo vam trenutne cene
Nije odabran nijedan datum
Ako još uvek nemate tačne datume, izaberite približne dane kako biste videli približne cene.
Avenida Jaime I, 3, Benidorm
naplaćuje se posebno
naplaćuje se posebno
naplaćuje se posebno
naplaćuje se posebno
naplaćuje se posebno
naplaćuje se posebno
naplaćuje se posebno
naplaćuje se posebno
naplaćuje se posebno
Prijava |
---|
Posle 16:00 |
Odjava |
---|
Do 12:00 |
Prijava |
---|
Posle 16:00 |
Odjava |
---|
Do 12:00 |
U hotelima u Španiji može biti naplaćena naknada za obaveznu gala večeru. Za više informacija gosti treba da kontaktiraju direktno hotel. Extra-person charges may apply and vary depending on property policy.
Government-issued photo identification and a credit card, debit card, or cash deposit may be required at check-in for incidental charges.
Special requests are subject to availability upon check-in and may incur additional charges; special requests cannot be guaranteed.
This property accepts major credit cards; cash is not accepted.
This property reserves the right to pre-authorize the guest's credit card prior to arrival.
Onsite parties or group events are strictly prohibited.
Safety features at this property include a smoke detector.
Cash transactions at this property cannot exceed EUR 1000.00 EUR, due to national regulations; for further details, please contact the property using information in the booking confirmation.
Reservations are required for massage services and spa treatments; reservations can be made by contacting the property prior to arrival, using the contact information on the booking confirmation. |
Prilikom onlajn rezervacije neke tarife je moguće platiti karticom. Rezervaciju možete platiti promotivnim kodom ukoliko ga imate. |
Ako želite da platite narudžbenicu preko računa kao pravno lice, molimo Vas da pošaljete mejl na [email protected]
Fantastično
Na osnovu 4425 recenzija gostiju širom sveta.
1 recenzija je dostupna na Vašem jeziku
Čistoća
8,7
Sredstva za higijenu
Lokacija
8,6
Obroci
Cena/Kvalitet
8,2
Soba
7,5
Usluga
8,6
Wi-Fi kvalitet
Oznaka usluge registrovana u Evropskoj uniji