od 6.802 RSD
Unesite datume putovanja i prikazaćemo vam trenutne cene
Nije odabran nijedan datum
Ako još uvek nemate tačne datume, izaberite približne dane kako biste videli približne cene.
ulitsa Leningradskaya, 38, Naro-Fominsk
U vikendici
Ako putujete kolima, postoji parking zona. Spremite se za zabavan i uzbudljiv odmor! Evo šta možete očekivati u okviru smeštajnog objekta: prostor za piknik. Gostima su na raspolaganju i indidvidualna prijava i odjava i usluga peglanja. Osoblje vikendice govori ruski.
Sadržaji jedinice
Soba je udobna i ima sve što Vam je neophodno da biste odmorili nakon ispunjenog i sadržajnog dana. Ima TV. Pažnja, navedeni sadržaji možda nisu dostupni u svim sobama.
Bitni podaci o hotelu
Tip električnih utičnica
Tip C utičnica
220 V / 50 Hz
Tip C utičnica
(sa uzemljenjem)
220 V / 50 Hz
Prijava |
---|
14:00 do 22:00 |
Odjava |
---|
Do 12:00 |
Prijava |
---|
14:00 do 22:00 |
Odjava |
---|
Do 12:00 |
Državljani Rusije po dolasku moraju imati originalni ruski pasoš. Front desk opening hours 14:00 - 22:00. |
Prilikom onlajn rezervacije neke tarife je moguće platiti karticom. Rezervaciju možete platiti promotivnim kodom ukoliko ga imate. |
Ako želite da platite narudžbenicu preko računa kao pravno lice, molimo Vas da pošaljete mejl na [email protected]
Registered service mark in the European Union