od 3 062 Kč
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Carretera Villamartín a Ubrique, Villamartin
Poloha
«Hacienda El Rosalejo» se nachází v Villamartin. Tento apartmánový hotel se nachází do 7 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmánový hotel.Místa v okolí: Circuito de Velocidad de Jerez, Garden Essenico 'El Altilo' a Royal Andalucian School of Equestrian Art.
V apartmánovém hotelu
Ochutnejte místní kuchyni a odpočiňte si v restauraci. Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Pokud cestujete autem, je zde bezplatná parkovací zóna. Tady si můžete dopřát tyto vodní procedury venkovní bazén.
U přepážky s nabídkou výletů apartmánový hotel vám pomohou zarezervovat výlet. Na cestu si můžete vzít svého domácího mazlíčka. Domácí mazlíčci se mohou ubytovat s vámi. Zaměstnanci společnosti apartmánový hotel pro vás objednají transfer. Hosté mohou využít také tyto služby: prádelna a bezpečnostní schránka.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Hotely ve Španělsku mohou účtovat povinné poplatky za gala večeře. Hosté, kteří chtějí více informací, se musí obrátit přímo na hotel.
|
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union