vanaf € 189
Uitstekend
784 reviewsVoor mij is dit hotel vier sterren waard en Plus. Vooral voor de stilte en de anoniemiciteit. Je ziet gewoon niet dat er een hotel is en dan nog zonder Kinderen super. Hetgeen dat me opviel was vooral de vriendelijkheid van de het personeel en vooral van de obers. Ik ben minder invalide en werd goed geholpen. Mijn kamer was bezig maar meer moet je niet hebben Zolang ze maar netjes is. Ik heb daar meerdere dagen geluncht en gedineerd aan zeer Democratische prijzen men kwam zelfs buitenaf eten. Er is een bus om de hoek maar ga liever te voet naar het centrum want dan ontdek je meer! Een echte aanrader.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Carrer De Pilar Juncosa, 22, Palma de Mallorca
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Het hotel Het café is een leuke plek voor een snack. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een douche en een tv. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
According to the new law, under the All-inclusive system a hotel can offer a guest a maximum of 3 alcoholic drinks per day. Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. The hotel charges a city tax. The tax is reduced by 50% after the 8th night of stay and children under 16 years of age are exempt. From 1 November to 30 April, EUR 0.55 per person, per night, up to 9 nights. From 1 May to 31 October, EUR 2.20 per person, per night, up to 9 nights. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 784 reviews from guests around the world.
8 reviews are available in your language
Schoon
8,1
Hygiëneproducten
Locatie
6,8
Maaltijden
8
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8,1
Kamer
6,3
Service
8,4
WiFi-kwaliteit
10
Registered service mark in the European Union