vanaf € 117
Heel goed
1071 reviewsAl 33 jaar mijn vakantie bestemming! Ooit was dit een camping, inmiddels een resort. Er is veel doorontwikkeld. Prachtig mooi verzorgd resort waarbij de schoonmakers keihard werken om de rotzooi die de toeristen maken op te ruimen. Personeel werkt kei- en keihard! In de avond bij het Thearer zijn te weinig medewerkers waardoor je soms lang moet wachten op je drankje. Niets ten nadelen van de hardwerkende mensen. De pizzeria op de camping is een schande. Veel betalen voor weinig. De afhaal plekken zijn beter. Animatieteam dat 6 dagen in de week zorgt voor een dagprogramma. Respect voor deze groep hard werkende mensen. Mooi aangelegd zwembad. In de ochtend staan er mensen om bedjes te pakken. Maar wie zijn wij om te vinden dat zij ‘te vroeg’ naar het zwembad gaan. Er wordt zo nu en dan gehandhaafd op ‘handdoekenleggers’. Het kan mij niet interesseren. Er is altijd wel een plek. Het huren van accomodaties neemt ieder jaar flink toe in prijs. Dit vind ik aan de dure kant. De camping zelf is qua prijs voor eten en drinken niet anders dan een andere locatie om je vakantie te vieren. Op naar jaar nummer 34!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Urb Mas Pinell , Torroella de Montgr?, Costa Brava, ES, Torroella de Montgri
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de parkeerplaats. De beauty- en wellness-services: een spacentrum.
Kamervoorzieningen
De kamer is gezellig ingericht en heeft alles wat je nodig hebt om uit te rusten na een lange, drukke dag. Je vindt er een tv en een minibar. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Know Before You Go
Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 1071 reviews from guests around the world.
16 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
6
Kamer
8
Service
6
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union