vanaf € 209
Uitstekend
786 reviewsPrachtig hotel, geheel gerenoveerd met echt fantastisch goed eten in het restaurant. Genoeg bedden aan het zwembad, geen handdoekje leggen. Kamers groot en heel verzorgd en netjes. Personeel heel vriendelijk, gemotiveerd en behulpzaam. Samengevat; super kwaliteitsbeleving waar veel hotels nog iets van kunnen leren.Enige minpunt is dat het hoog op een berg ligt en er geen faciliteiten op loopafstand zijn. Daarnaast zijn er met name veel jonge gezinnen met kleine kinderen waardoor het soms chaotisch/onrustig was in het restaurant.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Avda. de la Cornisa, 13, Mogán
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de parkeerplaats.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Front desk is open 24/7. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 786 reviews from guests around the world.
18 reviews are available in your language
Schoon
8,1
Hygiëneproducten
Locatie
7,5
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
7,6
Kamer
8
Service
8,2
WiFi-kwaliteit
Registered service mark in the European Union