vanaf € 124
Fantastic
938 reviewsDit was onze eerste stop en kennismaking met Zuid-Afrika. Dit is een hele mooie rustige omgeving en het verblijf is erg leuk! De kamer is groot, leuk huisje en wij hadden een buiten douche :) Het bed is goed, vriendelijk personeel en een heel goed restaurant. Ontbijt is uitgebreid! De tuin is erg mooi, die konden we vanuit onze hangmat op onze veranda bekijken. Wat een rust en wat een goed begin van onze reis!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Main Road R40, Hazyview
In het pension
Je kunt even naar de bar gaan. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een gratis parkeerplaats.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een douche. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het pension
Type stopcontact
Type G
230 V / 50 Hz
Type M
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
|
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 938 reviews from guests around the world.
22 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Registered service mark in the European Union