Introduceți datele de călătorie și vom afișa prețurile curente
Nicio dată selectată
Dacă nu știți încă datele specifice, selectați date aproximative pentru a vedea estimările de preț.
Locație
Jalan Pahlawan 9, Trawas
Abdul Rachman Saleh Airport32 km
Juanda International Airport36,7 km
Descriere hotel
La vilă
Cafeneaua de la Dacă ești în călătorie cu mașina, este disponibilă o parcare gratuită. Pregătește-te pentru o vacanță distractivă și captivantă! Iată ce vei găsi la fața locului: un spațiu pentru picnic și un spațiu pentru grătar. Adu-ți cu tine animalul de companie. Animalele de companie sunt acceptate.
Oaspeții au la dispoziție și o spălătorie.
Detalii despre hotel
Tip de priză
Tip C
230 V / 50 Hz
Tip C
(cu împământare)
230 V / 50 Hz
Număr de camere
12 camere
Servicii și dotări
Popular
Parcare
Sunt permise animalele de companie
Generale
Grădină
Televizor în hol
Facilități și servicii
Spălătorie
încasate separat
Recreere
Grătar(e)
Zonă de picnic
Grătar
Parcare
Parcare gratuită
Animale de companie
Animalele de companie sunt acceptate
Condiții de cazare
Check-in și check-out
Check-in
După 14:00
Check-out
Până la 12:00
Condiții de cazare
Check-in și check-out
Check-in
După 14:00
Check-out
Până la 12:00
Informații suplimentare
Pentru a preveni răspândirea virusului Mpox, Ministerul Indonezian al Sănătății a reluat controlul medical pentru călătorii internaționali (atât cetățeni indonezieni, cât și străini) care intră în Indonezia începând cu data de 27 august 2024. Acesta include completarea unei declarații pe propria răspundere, în format electronic, denumită SATUSEHAT Health Pass, care trebuie să fie completată pe o platformă web dedicată.
Plată
La hotel
În numerar în valuta hotelului — IDR
Pe site-ul web
Unele tarife pot fi plătite cu cardul bancar când rezervați online. Puteți plăti rezervarea utilizând un cod promoțional, dacă este cazul.
Pentru clienți corporativi
Dacă doriți să plătiți comanda prin transfer bancar în calitate de entitate juridică, vă rugăm să trimiteți un e-mail la [email protected]