Det er flott å ha et sted å slappe av på etter en dag på byen Hotell «OYO 320 Mega Hotel» ligger in Hetauda. Dette hotellet ligger midt i sentrum av byen. Før du legger deg, kan du vandre rundt blant de største severdighetene i byen.
På hotellet
Gratis WiFi er tilgjengelig på stedet. Be om mer informasjon når du sjekker inn. Hvis du reiser med bil, har du tilgang til gratis parkering. Det finnes andre tilgjengelige tjenester for gjester hotellet. For eksempel, et vaskeri.
Romfasiliteter
Rommet er pent innredet med alt du trenger etter en lang og spennende dag. Du finner en TV. Fasilitetene på rommene er avhengig av romkategorien.
Fakta om hotellet
Type stikkontakt
Type C
230 V / 50 Hz
Type G
230 V / 50 Hz
Type M
230 V / 50 Hz
Tjenester og fasiliteter
Populære
Gratis Internett
Parkering
Konferansesal
Klimaanlegg
Generelt
Klimaanlegg
Døgnåpen resepsjon
Røykfritt overnattingssted
Alle områder er røykfrie (offentlige og private)
Rom
Røykfrie rom
Romservice
TV
Dusj/badekar
Tjenester og fasiliteter
Klesvask
belastes separat
Måltider
Kaffe/te for gjester
Frokost
Vann på flaske
Vannkoker
Internett
Gratis WiFi
Parkering
Gratis parkering
Business
Møte- og presentasjonsfasiliteter
Konferansesal
Vilkår og betingelser for overnatting
Innsjekking og utsjekking
Innsjekking
Etter 14:00
Utsjekking
Frem til 12:00
Vilkår og betingelser for overnatting
Innsjekking og utsjekking
Innsjekking
Etter 14:00
Utsjekking
Frem til 12:00
Tilleggsinformasjon
The hotel does not accept children under 18 years of age staying alone.
Betaling
På hotellet
Med kontanter i valutaen til hotellet — NPR
På nettstedet
Noen priser kan betales med kort når du bestiller online. Du kan betale bestillingen din med en kampanjekode, hvis du har en.
For bedriftskunder
Hvis du ønsker å betale bestillingen via bankoverføring som en juridisk enhet, vennligst send en e-post til [email protected]