vanaf € 126

Fantastic
772 reviewsDit hotel ligt midden in de oude wijk,op loopafstand naar Hoan Kiemmeer. Het ontbijt is zeer goed bovengemiddeld. Het personeel is heel correct,vriendelijk,behulpzaam buitengewoon top! Pal naar het hotel kun je ook lekker eten. Je voelt je helemaal welkom hier.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
65 Hang Dieu, Hoan Kiem District, Hanoi
In het resort
Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Als je met de auto komt, kun je parkeren bij een betaalde parkeerplaats. De volgende services zijn ook beschikbaar voor gasten:een massageruimte en een spacentrum.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een tv, een minibar, een badjas en slippers. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
220 V / 50 Hz
Type C
220 V / 50 Hz
Type G
220 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
| Inchecken |
|---|
| Na 14:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 12:00 |
| Inchecken |
|---|
| Na 14:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 12:00 |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 772 reviews from guests around the world.
10 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
10
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union