vanaf € 248
Uitstekend
294 reviewsMooie hotelkamer. Aardige vrouw die elke dag de kamer komt schoonmaken. Er zijn strandstoeltjes aanwezig, handig als je naar het strand gaat. Strand is echt 20 meter lipen vanaf de kamer. Verder kun je gebruik maken van ontbijt, zwembad en bar van zusterhotel, dat 5 min rijden is met de auto. Aangename verrassing voor ons. Een aanrader!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
221 Casey Key Road, Laurel
In het hotel
Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de parkeerplaats. Je hoeft je huisdier niet thuis te laten. Huisdieren zijn toegestaan Het personeel van de het hotel spreekt Engels.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
120 V / 60 Hz
Type A
(geaard)
120 V / 60 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
Inchecken |
---|
Na 16:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Inchecken |
---|
Na 16:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Know Before You Go
Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 294 reviews from guests around the world.
2 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
10
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Registered service mark in the European Union