vanaf 170 €
Fantastic
78 reviewsDeze trip was hoor HFHolidays georganiseerd en ik moet zeggen niets dan lof voor deze organisatie.Alles was perfect georganiseerd. De Monk Coniston is een plaats waar je heerlijk kunt verblijven.Het personeel doet er alles aan om het naar de zin te maken. De gidsen zijn erg goed, vertellen het één en ander tijdens de wandeling en hebben humor..Het ontbijt , de lunch (die je zelf kon samenstellen om tijdens de wandeling te nuttigen) en het diner was zeer goed. Wandelingen waren in 3 opties verdeeld. Deze werden de vorige avond besproken. Complimenten!!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Coniston Water, Coniston
In het hotel
Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Als je met de auto komt, kun je gratis parkeren. Toegankelijkheid: er is een lift.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type G
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
Inchecken |
---|
Na 14:30 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:30 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
National Rating |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 78 reviews from guests around the world.
1 review is available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
10
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie