vanaf € 159











Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Kaleüçagiz, Demre, Turkey, Demre
Locatie Een geweldige optie voor een budgetreis - hotel «Koc Pension Kekova» is gevestigd in Demre. Dit hotel is op 14 km van het stadscentrum gevestigd.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — Olympos Teleferik.
In het hotel
Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de parkeerplaats. Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van het hotel. Bijvoorbeeld een wasmachine, een stomerij en een conciërge.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een douche en slippers. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
charged separately
charged separately
| Inchecken |
|---|
| Na 14:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 12:00 |
| Inchecken |
|---|
| Na 14:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 12:00 |
Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union