vanaf € 72
Uitstekend
591 reviewsMooi rustig ruim complex met verschillende vrije huisjes als kamer. Wij verbleven hier met z’n 3,3 nachten. Wij hadden een garden villa en zaten op Front row aan de zee.Kamer was ruim met een groot bed en een smart tv.Badkamer was ook ruim met een bad en losse douche.Voelde allemaal schoon genoeg aan. Hebben wel 2 keer bezoek gehad van een kakkerlak,na de eerste keer gemeld bij de receptie en gevraagd om gif,maar dat werd lachend als no go afgehouden,kakkerlakken zitten overal en ze gaan geen gif spuiten en eigenlijk dacht ik heb je nog gelijk ook,als het niet uit de hand loopt laat het dan aan de gekko’s over. Ontbijt en diner waren ook goed genoeg,wij hebben echt geen honger gehad. Personeel is net als in heel Thailand trouwens super lief. Mocht je je meer de mensen op willen zoeken dan rijdt er 3 keer op de dag een shuttle naar white beach,deze vertrekt strak op tijd! Taxi naar white beach is 300 baht. Wij zaten in het begin van laagseizoen(begin mei) en het was echt tot rust komen na Bangkok.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
29 Moo 3, Chang Island District, Ko Chang
In het resort
Je kunt even naar de bar gaan. Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Als je niet zonder koffie kan, kom dan langs bij het café. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een dvd-speler, een douche, een tv, een badjas en slippers. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
220 V / 50 Hz
Type A
(geaard)
220 V / 50 Hz
Type C
220 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
| Inchecken |
|---|
| Na 15:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 12:00 |
| Inchecken |
|---|
| Na 15:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 12:00 |
Volgens de nieuwe immigratieprocedures met ingang van 1 mei 2025 moeten alle buitenlanders die Thailand binnenkomen via de lucht, over land of via zee drie dagen voor aankomst het online formulier Thailand Digital Arrival Card (TDAC) invullen op de officiële website van het Immigratiebureau van Thailand. Front desk is open 24/7. Know Before You Go
Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. For Christmas and New Year's Eve dinners, guests may be charged separately at the hotel.
Transfers to and from Pineapple Bay Ferry Pier are complimentary. Please inform the property in advance once the ferry has left the mainland. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 591 reviews from guests around the world.
6 reviews are available in your language
Schoon
8,7
Hygiëneproducten
Locatie
8,3
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
7
Kamer
8
Service
8,7
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union