vanaf € 49
Heel goed
258 reviewsEen heerlijk rustige accommodatie met een eigen pier. Erg handig als je er met de speedboat (Bundhaya) arriveert. Ook longtailbootjes komen en gaan vanaf deze pier. Wij hebben hier 2 nachten geslapen. Deze accommodatie is echter een van de goedkoopste van het eiland. De prijs-/kwaliteitverhouding is prima! Voor 31 euro per kamer per nacht heb je het volgende: een schone kamer (het ziet er misschien wat ouder en eenvoudig uit, maar ze zijn brandschoon), koude douche, ventilator (geen airco, wel mogelijk bij duurdere kamer), verblijf inclusief ontbijt, privestrand, zwembad, elke dag schoonmaak, schone handdoeken, 2 flesjes water. Qua ligging ligt het Ko Ngai Resort rustiger en prive, maar voor 50 bath kan je vanaf de pier met een longtailbootje naar de 'andere kant' waar meer resorts en 1 restaurant zijn. Je kan ook naar de 'andere kant' (om de hoek van rotsen) lopen, alleen in het donker is het niet echt een aanrader. Verder een prima accommodatie, zeker een aanrader.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
44 Moo 4 Koh Ngai Lanta Yai District, Kantang
In het resort
Je kunt even naar de bar gaan. Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Ook zijn de volgende services beschikbaar voor gasten in het resort: een massageruimte. Je zult je niet vervelen, want bij in het resort vind je een karaokebar en een bibliotheek.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een douche en een tv. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
220 V / 50 Hz
Type A
(geaard)
220 V / 50 Hz
Type C
220 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 13:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
Na 13:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Volgens de nieuwe immigratieprocedures met ingang van 1 mei 2025 moeten alle buitenlanders die Thailand binnenkomen via de lucht, over land of via zee drie dagen voor aankomst het online formulier Thailand Digital Arrival Card (TDAC) invullen op de officiële website van het Immigratiebureau van Thailand. Reservations made from 11 June 2013 rates are inclusive of a compulsory gala dinner on 31 December 2013 for 2 guests. Any extra guests are charged separately. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 258 reviews from guests around the world.
4 reviews are available in your language
Schoon
6
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
6
Kamer
6
Service
6
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union