vanaf € 47
Heel goed
122 reviewsWij hadden de superior tent geboekt voor 2 nachten. Deze zag er leuk en netjes/schoon uit. Buiten echter veel zand en takjes en toen een jongen van de accommodatie ons naar de tent bracht en de tent opende zaten er bij de ingang een hele hoop rode mieren. Hij mompelde wat naar zijn collega, maar deed er verder niets mee. De rode mieren waren op zich zo weg, maar er had ook even geveegd kunnen worden zodat het er ook aan de buitenkant en bij het zitje netjes uit zag voordat wij kwamen. Wij dachten een gedeelde badkamer te hebben, maar er zat een apart tentje met badkamer achter de tent dus dat was wel fijn. Verwacht geen luxe douche, maar je kunt je prima opfrissen aan de wastafel of met de douchekop die er hangt. De tent is waterdicht, want we zijn niet nat geworden tijdens een flinke regen en onweersbui 's nachts. Je zit direct aan het strand van mai khao, een rustig strand waar je lekker kunt wandelen en zonnen. Verder is er naast een massage weinig te beleven in de buurt, dus ik zou hooguit 2 dagen blijven. Micky monkey ligt tussen twee grote resorts in, dus een groot contrast maar 's avonds ziet het er bij micky monkey toch het gezelligst uit met vele lampjes en gezellige tafeltjes waar je kunt eten. Er kwamen ook redelijk wat mensen can buitenaf die niet bij micky monkey sliepen. Het eten is simpel, maar smaakt prima. Er is ook een barretje en er wordt muziek gedraaid. Het personeel is over het algemeen heel vriendelijk en aardig, maar er zijn er maar 1 of 2 die echt goed engels spreken. Ze doen echter allemaal erg zijn best en proberen je verblijf tot iets leuks te maken. Wij hadden het ontbijt al bijgeboekt. Op de menukaart staan verschillende keuzes voor ontbijt, maar je krijgt gewoon dagelijks een Amerikaans ontbijt met een gebakken ei, worstjes, toast en nog iets wat op ham of smack (zoals wij dat in Brabant zeggen) lijkt. Op zich wel prima. Daarbij dan 'orange juice' of koffie. Bij uitchecken werd er netjes een taxi voor ons geregeld. Over het algemeen dus een prima verblijf en wel leuk een keer in een tentje aan het strand in plaats van een hotel of resort die je hier juist zoveel ziet. Vergeleken met de foto's lijkt het allemaal wat verouderd en mag het een goede schoonmaak of opknapbeurt gebruiken. Ik zou er zo nog eens heen gaan.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
556 Moo 3 Mai Khao beach, Thalang
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de parkeerplaats.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een douche en slippers. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
220 V / 50 Hz
Type A
(geaard)
220 V / 50 Hz
Type C
220 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
14:00 – 22:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
14:00 – 22:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Volgens de nieuwe immigratieprocedures met ingang van 1 mei 2025 moeten alle buitenlanders die Thailand binnenkomen via de lucht, over land of via zee drie dagen voor aankomst het online formulier Thailand Digital Arrival Card (TDAC) invullen op de officiële website van het Immigratiebureau van Thailand. Front desk opening hours 09:00 - 22:00. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 122 reviews from guests around the world.
3 reviews are available in your language
Schoon
5
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
4
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
5
Kamer
5
Service
5
WiFi-kwaliteit
10
Registered service mark in the European Union