vanaf € 90
Goed
206 reviewsIk verbleef drie nachten in dit gezellige hotel. Mijn kamer was ruim en ik had uitzicht op de weg naar Torrevieja, Torrevieja zelf en de zee. Alles was heel goed verzorgd en proper. Het personeel was heel hartelijk en zeer behulpzaam, bereid om het de gasten zoveel mogelijk naar de zin te maken. Als ik met een vraag zat, zorgden ze heel snel voor een goede oplossing. Ik voelde me welkom daar. Ik had alleen logies met ontbijt genomen. Elke morgen stond er een lekker ontbijtbuffet voor de gasten klaar. Alles werd snel aangevuld zodra dat nodig mocht zijn. Omdat ik in mijn eentje daar was en geen zin had om naar een restaurant te gaan, heb ik een paar keer een overheerlijke bocadillo aan de bar gegeten, die ze met veel zorg en liefde voor me klaarmaakten. Ik had een beetje pech met het weer, omdat ik in september daar verbleef. Het regende toen ik er was. Daarom geen gebruik gemaakt van het zwembad, dat er ondanks het slechte weer aantrekkelijk uitzag. De omgeving is mooi om te wandelen en aan de overkant van de straat is een winkelcentrumpje met restaurantjes en een fijne Consumsupermarkt. Ik zou dit hotel zeker aan willen bevelen aan mijn goede vrienden. Er is een bushalte op een twintigtal meters van het hotel. Voor 1,35 ben je snel in het centrum van Torrevieja. Zeer de moeite waard!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Calle Arrecife 7, Torrevieja
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Het hotel Het café is een leuke plek voor een snack. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Front desk is open 24/7. Payment Information:
The hotel does not accept American Express. If a reservation is made using this card the hotel will ask you for details of another credit card.
Disabled Facilities:
There are 10 rooms suitable for disabled guests. However availability cannot be confirmed online and should be arranged directly with the hotel.
|
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Goed
Based on 206 reviews from guests around the world.
1 review is available in your language
Schoon
6
Hygiëneproducten
Locatie
6
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
6
Kamer
6
Service
6
WiFi-kwaliteit
Registered service mark in the European Union