vanaf € 153
Uitstekend
2341 reviewsBij aankomst werden we onmiddellijk ( heel vroeg in de morgen) ontvangen door Gema die ons voor iets later op de dag een heerlijke kamer aanbood. De hele week was iedereen aan de receptie altijd vriendelijk en behulpzaam, tot het allerlaatste moment. We hadden half pension en de maaltijden waren heel lekker en fijn verzorgd. Ook in de eetzaal waren alle mensen heel vriendelijk en behulpzaam. Ik denk aan Adriana van het zaalpersoneel, maar ook alle anderen moeten niet onderdoen. Van de mensen achter het eetgebeuren is mij Bienvenido het meest bijgebleven. Hij gaf tips en veel huiselijkheid. Wij zijn veel gaan wandelen , maar de momenten aan de bar, aan het grote buitenbad zwembad en op ons terras maakten er een mooi verblijf van. (en op de tweede verdieping met bubbelbadje met kleine bubbels- is het heel rustig) Het hotel ligt op bijna 8 km van de kathedraal van Palma en dat is een hele mooie doenbare wandel-afstand, ook al was het heel heet. De wandelweg langs de zee is mooi, dus het hotel is voor ons heel goed gelegen. Ook wil ik de directrice zeker vermelden ,aangezien ze altijd tijd maakt ook al denk ik dat ze het super druk heeft. Chapeau voor iedereen! en wij gaan zo snel mogelijk terug. Dan zal het niet meer zo warm zijn en weten we nu al dat we kunnen genieten van een binnenbad van 25 m en een ander binnenbad met sauna, hammam en grotere bubbels.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
C/ Pins, 26, Palma de Mallorca
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Drink een kop koffie in het café en wie weet is het wel de beste kop koffie van de stad. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi.
Kamervoorzieningen
Gasten kunnen op de kamer gebruikmaken van: een douche, een tv en een minibar. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
Jaar van renovatie
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
According to the new law, under the All-inclusive system a hotel can offer a guest a maximum of 3 alcoholic drinks per day. Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Front desk is open 24/7. City tax also applies to children aged 16 and above. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 2341 reviews from guests around the world.
28 reviews are available in your language
Schoon
8,7
Hygiëneproducten
Locatie
8,7
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8,3
Kamer
8
Service
8,3
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union