vanaf € 79
Heel goed
753 reviewsHeele schone kamers een beetje gedateerd maar erg schoon en dat is voor ons het belangrijkste het eten was ook heerlijk en erg vriendelijk personeel en omlaag puerto in te voet via de trap en taxi terug voor 5 euro ook in de omgeving in la paz ook een paar leuke winkels en barretjes
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Roble, 2, Puerto de la Cruz
In het appartement
Breng een avondje door in de gezellige bar. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. De beauty- en wellness-services: een massageruimte en een solarium.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een douche en een tv. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het appartement
Bouwjaar
Jaar van renovatie
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Front desk is open 24/7. Please note, the half board rate refers to breakfast and dinner only; and drinks are not included at dinner.
Please note that gentlemen must wear long trousers at the restaurant during dinner.
Please note that apartments are cleaned every 6 days. On Saturdays there is no cleaning service.
Quiet hours: 12:00 AM to 08:00 AM. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 753 reviews from guests around the world.
7 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
7
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
6
Service
8
WiFi-kwaliteit
Registered service mark in the European Union