vanaf € 140
Heel goed
707 reviewsTriton Beach hotel was op zich een prima hotel. Vlak bij de zee. We zaten er all-inclusive. Het eten en drinken was op zich prima, maar er was niet veel variatie. Achteraf bedenk ik me, dat we aan het eind van het seizoen waren. Waarschijnlijk hebben ze de voorraad opgemaakt. Dat was waarschijnlijk ook de reden waarom er al veel hotels gesloten waren en er nog maar weinig toeristen waren. De kamer, we hadden de goedkoopste, was niet heel groot, maar er stond een heel goed bed en de douche was eerlijk gezegd haast fijner dan thuis. Voor mensen die niet de hele dag van all-inclusive genieten en veel op pad zijn, een prima kamer. Het meisje van de schoonmaak vergat alleen vanaf dag één om de douche schuim en shampoo bij te vullen. Verder ook geen klachten naar haar toe. De kamer was elke dag schoon, de bedden opgemaakt.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Magallanes, 11, Capdepera
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Het hotel Het café is een leuke plek voor een snack. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
Jaar van renovatie
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
According to the new law, under the All-inclusive system a hotel can offer a guest a maximum of 3 alcoholic drinks per day. Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Front desk is open 24/7. Information about the type of meals included in the price is indicated in the rate details.
According to the new law, under the All-inclusive system a hotel can offer a guest a maximum of 3 alcoholic drinks per day.
Mandatory gala dinner fees may apply at Spain hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 707 reviews from guests around the world.
11 reviews are available in your language
Schoon
8,8
Hygiëneproducten
Locatie
8,5
Maaltijden
7
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8,2
Kamer
7
Service
8,7
WiFi-kwaliteit
10
Registered service mark in the European Union