Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «Daebudo (Seonjaedo) Blue Latte Pension» is gevestigd in Incheon. Dit hotel is gevestigd op 26 km van het stadscentrum.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — Seoul Grand Park, National Museum of Korea en War Memorial of Korea.
In het hotel
WiFi is beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de parkeerplaats. Je zult je niet vervelen, want bij in het hotel vind je een barbecuegedeelte.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
220 V / 60 Hz
Type C
(geaard)
220 V / 60 Hz
Internet
WiFi in het hotel
Services and amenities
Popular
Gratis internet
Parkeergelegenheid
Kamers
Roomservice
Internet
WiFi in het hotel
Recreatie
Barbecue(s)
Parkeergelegenheid
Parkeren in de buurt
Conditions of accommodation
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 14:00
Uitchecken
Tot 12:00
Conditions of accommodation
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 14:00
Uitchecken
Tot 12:00
Betaling
in het hotel
In cash in the currency of the hotel — KRW
Op de website
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt.
For corporate clients
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]