vanaf € 367
Fantastic
1684 reviewsHebben het heerlijk gehad. Vanaf de pool bar zie je olifanten de rivier oversteken en zijn nijlpaarden die je ziet, bijzondere ervaring aan het krugerpark.Eten was ook goed kamer oké badkamer zou wel een ubgrade kunnen hebben.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Paul Kruger Gate, Portia Shabangu Road, Kruger National Park
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Het hotel Het café is een leuke plek voor een snack. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een tv. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type G
230 V / 50 Hz
Type M
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
National Rating Know Before You Go
Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 1684 reviews from guests around the world.
12 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
10
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Registered service mark in the European Union