vanaf 163 €
Uitstekend
287 reviewsVooral de sfeer en het eten zijn fantastisch. Geniet van de schaduw, het eten, de toeristen die voorbijlopen, en het interieur van het guesthouse. Het ademt de oude koloniale sfeer uit. Ook het personeel is erg vriendelijk.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
19 Front Sreet, Philipsburg
In het boetiekhotel
Je kunt even naar de bar gaan. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een gratis parkeerplaats.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een douche en een tv. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
V / 60 Hz
Type A
(geaard)
V / 60 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
|
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 287 reviews from guests around the world.
6 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie