Locatie Een geweldige optie voor een budgetreis - hotel «Alatyr Nefteyugansk, neighborhood 1, 25» is gevestigd in Neftejoegansk. Dit hotel is in het centrum van de stad gevestigd. Voordat je naar bed gaat, kun je langs de belangrijkste bezienswaardigheden van de stad.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — City Park of Culture and Rest, Cedar Log en Square of Friendship of Nations.
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Als je niet zonder koffie kan, kom dan langs bij het café. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
220 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
220 V / 50 Hz
Services and amenities
Popular
Gratis internet
Bar of restaurant
Keuken
Maaltijden
Bar
Café
Restaurant
Keuken
Internet
WiFi
Conditions of accommodation
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 14:00
Uitchecken
Tot 12:00
Conditions of accommodation
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 14:00
Uitchecken
Tot 12:00
Aanvullende informatie
Bij aankomst moeten Russische staatsburgers een van de volgende oorspronkelijke documenten (geen kopie) tonen: een geldig binnenlands Russisch of internationaal paspoort.
Betaling
in het hotel
In cash in the currency of the hotel — RUB
Op de website
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt.
For corporate clients
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]