vanaf € 148
Fantastic
781 reviewsGeweldige locatie! Een hostel waar wij een privé kamer hebben geboekt. Eigen toilet en douche in de kamer. Lekker basic super vriendelijk personeel. Wij waren om 11 uur al in de buurt en wilde onze koffers achter laten om de stad in. De super behulpzame medewerker regelde dat de kamer klaar werd gemaakt zodat we er al in konden om ons op te frissen.Super fijn! Ook de slaap zalen zagen er top uit. Er is een rooftopbar en ontbijt zaal waar prima ontbijten (inbegrepen) is. De locatie is top! Wandel zo overal heen pinkstreet is om de hoek ook time out foodhall station natuurlijk alles in de buurt. Ons volgende tripje lisbon zullen wij weer hier overnachten.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Praca do Duque de Terceira Cais do Sodre Railway Station, 1st floor, Lissabon
Locatie «Sunset Destination Hostel» is gevestigd in Lissabon. Dit hostel is gevestigd Dichtbij van het stadscentrum.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hostel — Cais do Sodré, Ribeira das Naus en Mercado da Ribeira.
In het hostel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. In de gedeelde keuken kun je alles maken wat je lekker vindt. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken.
Je zult je niet vervelen, want bij in het hostel vind je een picknickgedeelte en een barbecuegedeelte. Toeristen die niet zonder zwemmen kunnen, waarderen een zwembad. Vraag advies bij de excursiebalie van het hostel om een excursie te boeken. Het personeel van het hostel bestelt een transfer voor je.
Aanvullende services die het hostel aan gasten biedt: een wasmachine, een stomerij, een kluisje en een conciërge. Het personeel van de het hostel spreekt Engels, Spaans, Italiaans en Frans.
Feiten over het hostel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
**Know Before You Go** Pool access available from noon to 8 PM. **Mandatory Fees and Taxes** You'll be asked to pay the following charges at the property: A tax is imposed by the city: EUR 2.00 per person, per night, up to 7 nights. This tax does not apply to children under 13 years of age. We have included all charges provided to us by the property. However, charges can vary, for example, based on length of stay or the room you book. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 781 reviews from guests around the world.
9 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Registered service mark in the European Union