vanaf € 27
Goed
11 reviewsGuests noted:
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
6
Locatie
4
Schoon
6
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Block 4 Lot 12, Ilang-Ilang St., Camella Homes Phase 1, Brgy Pajac, Lapu-Lapu City, Lapu-Lapu City
In het hotel
Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Als je reis nog comfortabeler wilt maken, kun je een transfer bestellen. Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van het hotel. Bijvoorbeeld een wasmachine en een stomerij.
Kamervoorzieningen
Gasten kunnen op de kamer gebruikmaken van: een douche. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
220 V / 60 Hz
Type A
(geaard)
220 V / 60 Hz
Type C
220 V / 60 Hz
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
In compliance with Philippine Executive Order 26 passed by the national government, smoking is now strictly prohibited within all public and enclosed spaces. This includes restaurants, function spaces, and guest rooms on all floors. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Registered service mark in the European Union