vanaf € 255






























Uitstekend
199 reviewsPerla Real is een boutique hotel met slechts 8 kamerts op het eiland Isla Contadora. Dit eiland ligt ongeveer 80 kilometer voor de kust van Panamá City en je komt er met een fast ferry in ongeveer 2 uur. Met een klein vliegtuigje kan ook in 20 minuten maar dit is uiteraard niet goedkoop. Het eiland is klein - ongeveer 2 1/2 km bij 2 km groot waar je of lopend of met gehuurde golfwagentjes je verplaats . Het hotel wordt gerund door Maria- José die het hotel in een jaar tot het beste van het eiland heeft gemaakt. Ontbijt is prettig en wordt elke morgen op de patio geserveerd. Het personeel is attent. Engels is geen probleem met Maria Jose wel met de andere personeelsleden. Kortom - zoekt U een idyllische tropische strandvakantie met palmen en helder water dan is Isla Contadora een goede keuze. Het enige probleem is dat je eerst 11 uur moet vliegen van NL naar Panama City om daarna , na een nacht oponthoud, met de ferry om 07.30 AM naar het eiland te gaan. opm.. wij waren van 8.7 t.m. 12.7.2014 op het eiland
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Passeo Urraca 50 , 00000 Contadora, Panama, Contadora Island
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Sportliefhebbers kunnen gebruikmaken van een duikclub.
Kamervoorzieningen
De kamer is gezellig ingericht en heeft alles wat je nodig hebt om uit te rusten na een lange, drukke dag. Je vindt er een douche en een tv. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
V / 60 Hz
Type A
(geaard)
V / 60 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
| Inchecken |
|---|
| Na 14:30 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 11:00 |
| Inchecken |
|---|
| Na 14:30 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 11:00 |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 199 reviews from guests around the world.
3 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union