vanaf € 170
Fantastic
611 reviewsDeze B&B in Whitianga in de Coromandelregio is geweldig. Wij hadden een woonkamer, slaapkamer en badkamer met prachtig uitzicht. David is een op-en-top gastheer, alles klopt. Een prachtig gedekte ontbijttafel binnen of op het terras, met aansluitend een informatiegesprek over je plannen voor die dag. David heeft goede tips voor de stranden, wandelingen of restaurants. Hij reserveert de boot voor je en naderhand kun je met hem afrekenen. Als je naar het strand gaat heb je een grote deken en 2 badlakens mee, maar bv ook 2 schepjes om te graven op Hot Water Beach. 's Avonds kun je naar de Melkweg kijken vanuit de jacuzzi onder het genot van een glaasje wijn. Een heerlijk adres.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
19a Tarapatiki Drive, Whitianga
In het pension
Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Als je met de auto komt, kun je parkeren op de parkeerplaats. De volgende services zijn ook beschikbaar voor gasten:een massageruimte.
Feiten over het pension
Type stopcontact
Type I
240 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
National Rating Know Before You Go
|
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 611 reviews from guests around the world.
12 reviews are available in your language
Schoon
10
Hygiëneproducten
Locatie
10
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
10
Kamer
10
Service
10
WiFi-kwaliteit
Registered service mark in the European Union