vanaf € 75
Heel goed
965 reviewsWij hadden een cottage met wc en douche. Prima huisje. De gezamenlijke keuken was ook prima. Alles aanwezig en goed ingedeeld. Niet teveel mensen voor 1 keuken. Daar was over nagedacht. De kids vonden het geweldig. Die hadden alle ruimte in de speeltuinen met andere kinderen. Het was veilig.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
2902 Franz Josef Highway, Franz Josef
In het resort
In de gedeelde keuken kun je alles maken wat je lekker vindt. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de gratis parkeerplaats. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de parkeerplaats.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type I
240 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
If you expect to arrive outside reception opening hours, please inform Franz Josef TOP 10 Holiday Park in advance, using the contact details found on the booking confirmation. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 965 reviews from guests around the world.
7 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union