vanaf US$ 216
Uitstekend
1322 reviewsprachtig gelegen hotel met alle gemakken voorzien. Perfecte badkamer, groot kingsize bed, ijskast op de kamer. Verder Tv met zelfs BVN uitzendingen, ruime parkeerplaats en prima uitvalsbasis voor diverse activiteiten.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
36 Main Road, State Highway 6, Franz Josef
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Drink een kop koffie in het café en wie weet is het wel de beste kop koffie van de stad. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een tv en een minibar. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type I
240 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
If a guest arrives from another country, he will have to stay in a 14-day quarantine, even if he is coming on business. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 1322 reviews from guests around the world.
2 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union