vanaf € 147
Fantastic
27 reviewsGuests noted:
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8,7
Locatie
8,2
Schoon
10
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Pyrard Hingun, 06110, Baa-atol
In het boetiekhotel
Je kunt even naar de bar gaan. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Het boetiekhotel Het café is een leuke plek voor een snack. Er zijn verschillende maaltijdopties: volpension en halfpension.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een tv, een minibar en een badjas. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type G
230 V / 50 Hz
Type G
230 V / 50 Hz
Type J
230 V / 50 Hz
Type K
230 V / 50 Hz
Type L
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 09:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 18:00 |
Inchecken |
---|
Na 09:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 18:00 |
Transfer should be paid separately. The cost can range from USD 200.00 to 600.00. Front desk is open 24/7. For Christmas and New Year's Eve dinners, guests may be charged separately at the hotel.
Standard room-category, depending on the floor, can be with a balcony or terrace. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Registered service mark in the European Union