vanaf € 316





















Uitstekend
2096 reviewsMooi hotel , prachtig strand en huisrif = paradijs Mooi hotel, vriendelijk personeel, badkamer vooral de douche zou vernieuwd mogen worden, kamer zelf is in orde. Excursie: manta zwemmen en dolfijnen spotten is een tegenvaller er is niets te bespeuren aangezien er geen manta's te vinden zijn varen ze naar een ander eiland om te snorkelen maar toch de prijs van van de manta excursie aanreken, die geweldig veel geld is !!! jammer Prachtige vakantie gehad
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Fihalhohi Island, Zuid Malé-atol
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Je kunt even langsgaan bij het restaurant. Drink een kop koffie in het café en wie weet is het wel de beste kop koffie van de stad. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een minibar. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
Jaar van renovatie
Type stopcontact
Type G
230 V / 50 Hz
Type G
230 V / 50 Hz
Type J
230 V / 50 Hz
Type K
230 V / 50 Hz
Type L
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
| Inchecken |
|---|
| Na 18:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 16:00 |
| Inchecken |
|---|
| Na 18:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 16:00 |
Transfer should be paid separately. The cost can range from USD 200.00 to 600.00. Front desk is open 24/7. Transfer service fee per child from 2 to 14 years old: USD 85.00, roundtrip.
Environmental fee: excluding children below 2 years.
Tourism Goods and Services Tax Implementation from 1st July 2025 planned to be: 17%.
Early check-in is available for a fee, subject to availability, amount varies.
Late check-out is available for a fee, subject to availability, amount varies.
Mandatory Christmas dinner on 12.24.25: USD 160.00 per adult, USD 80.00 per child from 2 to 12 years.
Mandatory New Year dinner on 12.31.25: USD 2000.00 per adult, USD 100.00 per child from 2 to 12 years.
Maximum 1 extra bed is provided. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 2096 reviews from guests around the world.
9 reviews are available in your language
Schoon
8,4
Hygiëneproducten
Locatie
8,6
Maaltijden
8,3
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8,2
Kamer
7,3
Service
8,2
WiFi-kwaliteit
9,3
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union