vanaf € 90
Fantastic
224 reviewsVanaf de seconde dat wij uit het vliegveld kwamen werden wij perfect opgevangen door de staff die ons kwam ophalen met de speedboot. Kosten van de speedboot ($170 voor 4 personen) zijn hoger dan de ferry maar die vaart alleen 1 x in de ochtend. Bij aankomst in het mooie hotel was het personeel eveneens super vriendelijk en behulpzaam. De kamers zijn ruim, erg schoon, netjes en voorzien van een koelkast. Tijdens ons verblijf van 2 nachten zijn we 2x wezen dineren, 2x ontbijten en 1x lunchen in het restaurant. Het eten is prima en het personeel ook weer vriendelijk. Het enige verbeter punt zou het Engels zijn van de bediening maar ze doen goed hun best! Bronwater (koud) kun je zoveel als nodig krijgen. Er zijn 2 stranden (1 op 1 minuut lopen en de andere op 2 minuten) waar ongehinderd gezonnebaad kan worden in bikini en gesnorkeld. Het hotel accepteert credit cards, dollars en lokale valuta. Hou hier rekening mee want op het eiland is geen ATM. Kortom, als je een "budget" bezoek wilt brengen aan de Malediven dan is Tropic Tree Hotel op Gulhi een 100% aanrader!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Aamagu, Gulhi
In het hotel
Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Als je niet zonder koffie kan, kom dan langs bij het café. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Ook zijn de volgende services beschikbaar voor gasten in het hotel: een dokter.
Kamervoorzieningen
De kamer is gezellig ingericht en heeft alles wat je nodig hebt om uit te rusten na een lange, drukke dag. Je vindt er een douche. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
Type stopcontact
Type G
230 V / 50 Hz
Type G
230 V / 50 Hz
Type J
230 V / 50 Hz
Type K
230 V / 50 Hz
Type L
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 10:00 |
Transfer should be paid separately. The cost can range from USD 200.00 to 600.00. Speed boat transfer takes 30 minutes to reach Gulhi Island and approximately costs from USD 170.00 per trip one way tax inclusive, maximum 4 people.
For Christmas and New Year's Eve dinners, guests may be charged separately at the hotel. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 224 reviews from guests around the world.
1 review is available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Registered service mark in the European Union