vanaf € 135
Goed
66 reviewsGuests noted:
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
6
Locatie
8
Schoon
6
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Jamaica, Negril
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een gratis parkeerplaats. Bereid je voor op een leuke, spannende vakantie! Dit is er te doen bij de accommodatie: een bibliotheek.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een douche en een tv. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
V / 50 Hz
Type A
(geaard)
V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Upon check-in, photo identification and credit card are required. All special requests are subject to availability upon check-in. Special requests cannot be guaranteed and may incur additional charges. Please note that 7 Mile Beach suffered damage following the hurricane in October 2011. Guests are welcome to use the beach area of a neighbouring hotel until further notice. More infrormation is available at reception. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Registered service mark in the European Union