Murano

2.7 kmvan het stadscentrum

vanaf € 239

  • Murano
  • Murano
  • Murano
  • Murano
  • Murano
  • Murano
  • Murano
  • Murano
  • Murano
  • Murano
  • Murano
  • Murano
  • Murano
  • Murano
  • Murano
  • Murano

Popular amenities

  • Gratis internet
  • Airconditioning
  • Keuken

Locatie

  • The Glass Museum • 230 m
  • Church of Santa Maria e San Donato • 260 m
  • Rialto Bridge • 2.6 km
  • St Mark's Basilica • 2.8 km
  • St. Mark's Square • 2.8 km

Beschikbare kamers

Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen

Geen datums gekozen

Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.

Locatie

Calle de le Conterie 6, Venetië

  • Wat is er te doen in de buurt
  • The Glass Museum • 230 m
  • Church of Santa Maria e San Donato • 260 m
  • Bezienswaardigheden
  • Rialto Bridge • 2.6 km
  • St Mark's Basilica • 2.8 km
  • St. Mark's Square • 2.8 km
  • Bridge of Sighs • 2.8 km
  • St Mark's Clocktower • 2.8 km
  • Doge's Palace • 2.9 km
  • Teatro La Fenice • 3.0 km
  • Santa Maria Gloriosa dei Frari • 3.1 km
  • Church of San Giorgio Maggiore • 3.2 km
  • Academy Gallery • 3.5 km
  • Luchthavens
  • Venice Marco Polo Airport • 5.2 km
  • Treviso Airport • 24.7 km

Beschrijving van het hotel

Locatie Wil je op reis geld besparen? Dat kan heel makkelijk: hotel «Murano» is gevestigd in Venetië. Dit hotel is op 3 km van het stadscentrum gevestigd.

Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — The Glass Museum, Church of Santa Maria e San Donato en Rialto Bridge.

In het hotel

Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken.

Kamervoorzieningen

Gasten kunnen op de kamer gebruikmaken van: een douche en een tv. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.

Feiten over het hotel

Type stopcontact

Type C

230 V / 50 Hz

Type C

(geaard)

230 V / 50 Hz

Type L

230 V / 50 Hz

Services and amenities

Algemeen

  • Airconditioning
  • Rookvrije accommodatie
  • Verwarming
  • Wasmachine
  • Terras
  • Alle ruimtes niet-roken (openbaar en privé)

Kamers

  • Niet-roken kamers
  • Koelkast
  • Flatscreen-tv
  • Douche
  • Beddengoed

Maaltijden

  • Koffie/thee voor gasten
  • Keuken
  • Waterkoker

Internet

  • Gratis WiFi

Conditions of accommodation

Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 14:00
Uitchecken
Tot 11:00

Conditions of accommodation

Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 14:00
Uitchecken
Tot 11:00

Aanvullende informatie

In overeenstemming met de institutionele regelgeving en de regels met betrekking tot de toegangskosten (met of zonder shuttleservice) in Venetië en de eilandjes in de lagune van Venetië, wordt er een extra toeslag in rekening gebracht aan dagjesmensen die niet in Venetië overnachten en van plan zijn om het historische stadscentrum te bezoeken in de periode van vrijdag t/m zondag of op feestdagen tussen 08.30 en 16.00 uur. De toeslag bedraagt tussen de € 5 en € 10 per dag, afhankelijk van de boekingsdatum. Uitgezonderd van deze toeslag zijn kinderen jonger dan 14 jaar, inwoners van Venetië en de regio Veneto en mensen die in Venetië werken of studeren. Gasten die overnachten zijn ook uitgezonderd van deze toeslag en moeten toeristenbelasting betalen bij de accommodatie.
  • All guests, including children, must be present at check-in and show their government-issued photo ID card or passport.
  • Cash transactions at this property cannot exceed EUR 2999.99, due to national regulations. For further details, please contact the property using information in the booking confirmation.

Betaling

in het hotel
  • In cash in the currency of the hotel — EUR
Op de website

Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt.

For corporate clients

Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]

Meer informatie