vanaf € 207
Reviews rating
389 reviewsHet hotel heeft hele goede bedden, airco, tv (niet internationaal) en goede badkamers, Helaas geen koelkast of hotelbar. Wel een safe op de kamer. Ontbijt is helaas ook wat laat: Pas vanaf 8 uur 's ochtends, maar is wel ruim van opzet. Er is van alles te eten en drinken te krijgen.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
S.Croce - Rio Marin 817, Santa Croce, 30135 Venice, Italy, Venetië
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van het hotel. Bijvoorbeeld een kluisje. Het personeel van de het hotel spreekt Engels, Spaans, Italiaans, Duits en Frans.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Type L
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
Inchecken |
---|
Na 00:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
Na 00:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
In overeenstemming met de institutionele regelgeving en de regels met betrekking tot de toegangskosten (met of zonder shuttleservice) in Venetië en de eilandjes in de lagune van Venetië, wordt er een extra toeslag in rekening gebracht aan dagjesmensen die niet in Venetië overnachten en van plan zijn om het historische stadscentrum te bezoeken in de periode van vrijdag t/m zondag of op feestdagen tussen 08.30 en 16.00 uur. De toeslag bedraagt tussen de € 5 en € 10 per dag, afhankelijk van de boekingsdatum. Uitgezonderd van deze toeslag zijn kinderen jonger dan 14 jaar, inwoners van Venetië en de regio Veneto en mensen die in Venetië werken of studeren. Gasten die overnachten zijn ook uitgezonderd van deze toeslag en moeten toeristenbelasting betalen bij de accommodatie. Please inform Albergo Basilea in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Food & beverage services at this property may be limited or unavailable due to Coronavirus (COVID-19). Due to Coronavirus (COVID-19), this property has reduced reception and service operating hours. Important: in case of early departure the hotel will charge the first two nights of the total amount of the stay. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Reviews rating
Based on 389 reviews from guests around the world.
5 reviews are available in your language
Schoon
7
Hygiëneproducten
Locatie
9
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
7
Kamer
4
Service
6,7
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union