vanaf € 528






















Uitstekend
122 reviewsEen fantastisch hotel voor jong en oud dat in december 2019 is geopend. De uitstraling van het hotel doet misschien wat oubollig aan maar het interieur is fantastisch en door de eigenaresse goed op elkaar afgestemd! De kamers zijn mooi, licht, groot, hoge plafonds en van alle nieuwste snufjes voorzien. De bedden liggen heerlijk. De kamers aan de voorzijde hebben bijna allemaal een (klein) balkon met mooi uitzicht. Aan de achterzijde kijk je uit op een heuvel. De spray die de schoonmaaksters gebruiken na het schoonmaken, is zo heerlijk en herkenbaar in alle Gardena hotels. Het ontbijt is zeer ruim en de omelet wordt op verzoek bereid. De middagsnack is niet heel uitgebreid, maar wel van allerlei lekkers voorzien. Het diner is zeer uitgebreid; verzin het en het ligt op het buffet. Op donderdagen komt er een speciale kok sushi's maken. Echt fantastisch! Chef van het restaurant, Matteo, houdt je goed in de gaten zodat het aan niets ontbreekt. Het zwembad wordt gedeeld met het andere Gardena hotel, Maciaconi. Er liggen kleden en handdoeken klaar. Het zwembad is klein maar prima om bij een mooie dag te liggen en te dompelen met uitzicht op de bergen. Het terras naar het zwembad van het hotel is netjes maar zou wat ons betreft iets strakker mogen. De grindtegels (erfgoed van het hotel en daar onbetaalbaar) zijn in NL uit de tijd... Maar dit is een kleinigheidje. Het hotel heeft vanaf de opening 3 sterren gekregen en door coronatijd nog niet de gelegenheid gehad zich te bewijzen, maar geloof mij dit hotel verdient 4 sterren+!! Alle lof voor Natalie. Zij is het visitekaartje van het hotel! Met haar glimlach en goede service laat zij jouw vakantie onvergetelijk maken. Op zoek naar een hotel in Wolkenstein, deze (alsmede Gardena hotel Anterleghes) kan ik je van harte aanbevelen en wij zijn echte perfectionisten en in veel hotels verbleven.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Str. Plan da Tieja 14/16, Sëlva
Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «Grand Hotel Wolkenstein» is gevestigd in Sëlva. Dit hotel is gevestigd dichtbij van het stadscentrum.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — Saslong Gondola Lift (lower station), Gardena Ronda Ski Lift (lower station) en Monte Pana Ski Lift (lower station).
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Het hotel Het café is een leuke plek voor een snack. Wil je altijd online zijn? Er is WiFi.
Als je met de auto komt, kun je gratis parkeren. Als je met de auto komt, kun je parkeren op de parkeerplaats. Ook zijn de volgende services beschikbaar voor gasten in het hotel: een massageruimte, een sauna, een solarium, een steam bath, een spacentrum en een dokter. Sportliefhebbers kunnen gebruikmaken van een fitnesscentrum en een tafeltennisgedeelte.
Voor wintersportfans zijn de volgende services beschikbaar: een skigebied, een skischool, een skitransfer en tot de deur skiën. Deze entertainmentfaciliteiten zijn er bij de accommodatie: een bibliotheek, een pingpong-gedeelte en een barbecuegedeelte. Waterratten zullen genieten van een zwembad and een buitenzwembad. Er zijn speelruimtes voor kinderen in het hotel. Ze zullen zoveel plezier hebben, dat je de avond misschien wel alleen met volwassenen moet doorbrengen.
Vraag advies bij de excursiebalie van het hotel om een excursie te boeken. Neem je huisdier gezellig mee. Huisdieren zijn toegestaan Om je vrij te bewegen in de stad, biedt het hotel je een transfer. Toegankelijkheid: er is een lift.
Er is voor gasten ook een wasmachine, een stomerij, een pers en een kluisje. Het personeel van de het hotel spreekt Engels, Italiaans en Duits.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Type L
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
| Inchecken |
|---|
| 15:00 – 00:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 10:00 |
| Inchecken |
|---|
| 15:00 – 00:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 10:00 |
A cleaning tax is not included in the reservation price and is payable separately at the hotel.
Mandatory gala dinner fees may apply at Italy hotels. Guests should contact the hotel directly for more information. Front desk opening hours 07:30 - 00:00. In response to Coronavirus (COVID-19), additional safety and sanitation measures are in effect at this property. Due to Coronavirus (COVID-19), this property is taking steps to help protect the safety of guests and staff. Certain services and amenities may be reduced or unavailable as a result. Please inform Grand Hotel Wolkenstein in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Guests are required to show a photo identification and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Due to Coronavirus (COVID-19), this property adheres to strict physical distancing measures. Coronavirus (COVID-19) PCR tests are available at this property at no extra charge for those exhibiting symptoms consistent with the virus and have been confirmed by an accredited doctor. Dinner rate does not include beverages.If the guests will arrive after 12:00 AM, they should notify the hotel in advance and receive check-in instructions. Contact information can be found on the booking confirmation. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 122 reviews from guests around the world.
3 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union