vanaf € 171
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
HaAliya Street 65, Naharia
In het appartement
Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een gratis parkeerplaats. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een parkeerplaats. Hier kun je jezelf trakteren op waterpret, want er iseen zwembad and een buitenzwembad.
Kamervoorzieningen
De kamer is gezellig ingericht en heeft alles wat je nodig hebt om uit te rusten na een lange, drukke dag. Je vindt er een tv. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het appartement
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type H
230 V / 50 Hz
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Aan alle burgers van Israël wordt 18% btw in rekening gebracht. Buitenlanders die een geldig paspoort tonen tijdens de registratie zijn vrijgesteld van deze belasting. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Registered service mark in the European Union