0,Jl. Kasuari No.22, Kedawung Kidul, Gebang, Kec. Patrang, Kabupaten Jember, Jawa Timur 68117, Indonesia,68117,Kabupaten Jember,East Java, Jember
2,7 kmvan het stadscentrum
vanaf € 10
+2 foto's
Populaire voorzieningen
Gratis internet
Parkeergelegenheid
Airconditioning
Beschikbare kamers
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Locatie
0,Jl. Kasuari No.22, Kedawung Kidul, Gebang, Kec. Patrang, Kabupaten Jember, Jawa Timur 68117, Indonesia,68117,Kabupaten Jember,East Java, Jember
Beschrijving van het hotel
In het hotel
Wil je altijd online zijn? Er is WiFi. Als je met de auto komt, kun je gebruikmaken van de gratis parkeerplaats. Er zijn andere services beschikbaar voor de gasten van het hotel. Bijvoorbeeld een wasmachine.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
30 kamers
Diensten en voorzieningen
Populair
Gratis internet
Parkeergelegenheid
Airconditioning
Algemeen
Airconditioning
Brandblusser
Alle ruimtes niet-roken (openbaar en privé)
Kamers
Niet-roken kamers
Services en voorzieningen
Wasserette
apart in rekening gebracht
Internet
Gratis WiFi
Internet
Parkeergelegenheid
Gratis parkeren
Beauty en wellness
Eerstehulpdoos
Gezondheids- en veiligheidsmaatregelen
Extra ontsmettingsprocedures
Contactloos in- en uitchecken
Aanvullende maatregelen tegen COVID-19
Voorwaarden van de accommodatie
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 14:00
Uitchecken
Tot 12:00
Voorwaarden van de accommodatie
Inchecken en uitchecken
Inchecken
Na 14:00
Uitchecken
Tot 12:00
Aanvullende informatie
Om de verspreiding van het apenpokkenvirus te voorkomen, heeft het Indonesische Ministerie van Volksgezondheid de gezondheidsscreening hervat voor internationale reizigers (zowel Indonesische als buitenlandse staatsburgers) die Indonesië binnenkomen vanaf 27 augustus 2024. Dit omvat het invullen van een elektronisch zelfverklaringsformulier genaamd SATUSEHAT Health Pass, dat op een speciaal webplatform moet worden ingevuld.
In response to Coronavirus (COVID-19), additional safety and sanitation measures are in effect at this property.
Betaling
in het hotel
Contant in de valuta van het hotel — IDR
Op de website
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt.
Voor zakelijke klanten
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]