vanaf € 201
Fantastic
665 reviewsFantastisch hotel van alle gemakken en luxe voorzien! Schitterend uitzicht! Vriendelijke personeel! Kortom wij willen hier echt nog keer terugkomen. Het plaatsje Melanchori ligt op kleine 10 minuten afstand lopen, is wel langs een drukke weg maar te doen. Plaatsje zelf is een bezoek absoluut waard, gezellige restaurantjes en terrasjes. Ook de befaamde blauw/witte kerkjes zijn hier aanwezig daar hoef je niet voor naar het drukste plaatsje van Santorini. Wij vonden Oia namelijk ontzettend toeristisch. Eigenlijk TE toeristisch, maar ja als je op Santorini bent moet je het natuurlijk wel gezien hebben.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Caldera, Megalohori, eiland Santorini
Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «Athermi Suites - Adults Only» is gevestigd in eiland Santorini. Dit hotel is gevestigd op 4 km van het stadscentrum.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel — Athinios Port Santorini en Santorini Old Harbor.
In het hotel
Breng een avondje door in de gezellige bar. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een gratis parkeerplaats. De beauty- en wellness-services: een massageruimte, een spacentrum en een dokter.
Je zult je niet vervelen, want bij in het hotel vind je een bibliotheek. Waterratten zullen genieten van een zwembad and een buitenzwembad. Wil je een excursie maken? Vraag advies bij de excursiebalie van het hotel. Als je reis nog comfortabeler wilt maken, kun je een transfer bestellen.
Er is voor gasten ook een wasmachine, een stomerij, autoverhuur, een kluisje en een conciërge. Het personeel van de het hotel spreekt Engels.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een badjas en slippers. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
15:00 – 21:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
15:00 – 21:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Front desk opening hours 09:00 - 21:00. The front-desk doesn't open around the clock. If guests are arriving after 09:00 p.m., they should inform the hotel in advance to receive check-in instructions. Contact information can be found on the booking confirmation. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 665 reviews from guests around the world.
3 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union