vanaf € 71
Uitstekend
5 reviewsToplocatie voor onze terugreis vanuit Italië. Met enkele minuten terug op de snelweg. Kleine, maar smaakvolle hap gegeten in de bistro. Drinken en een snoepje verkrijgbaar via automaat. Het was heel warm op de kamer (5e/ hoogste verdieping). Ondanks geluid van trein- en autoverkeer lekker met het raam open kunnen slapen. Heerlijk bed en goede douche (beetje schimmel in de voegen). Betaald parkeren voor het hotel (zie foto) of onder het hotel (€15, max. 2 m. hoog). Vraag om een uitrijkaart bij het inchecken, anders sta je voor een dichte slagboom. Geen gebruik gemaakt van ontbijt (€18 per volwassene).
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Fautenbruchstrasse 48, Karlsruhe
Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «Premier Inn Karlsruhe City Am Wasserturm» is gevestigd in Karlsruhe. Dit hotel is gevestigd 2 km van het stadscentrum.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel. Bezienswaardigheden in de buurt: Karlsruhe Zoo, Messe Karlsruhe en Karlsruhe Convention Center.
In het hotel
Er is gratis WiFi beschikbaar op het terrein. Vraag om meer informatie bij het inchecken. Als je met de auto komt, kun je betaald parkeren in het hotel. Toegankelijkheid: er is een lift.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
charged separately
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
Inchecken |
---|
Na 15:00 |
Uitchecken |
---|
Tot 12:00 |
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Uitstekend
Based on 5 reviews from guests around the world.
1 review is available in your language
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union